خواندن این پست به افراد زیر ١١٨ سال و بیماران قلبی و کلیوی و همچنین بیماران قبلی و جُزیَوی توصیه نمی شود ( از من گفتن بود ).

شنیدم که رادیو هلند گفت: تلاش می کنیم مطبی برای « خودکشی آسان » راه اندازی کنیم تا افرادی که به بیماری های صعب العلاج مبتلا هستند بتوانند به راحتی خودکشی کرده و خود را خلاص کنند!!!

هرچند بنده به نمایندگی ازخودم اظهار می دارم که اصلا و اصولا بچه مثبتی هستم ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون که اخیرا در یک منفی، ضرب شدم و برای همین قصد دارم چند راه خودکشی آسون برای خودکش های هلندی پیشنهاد کنم

(مدیونین اگه فکر کنین این راه ها به درد جوونای خودمون هم می خوره)

پیشاپیش از بدآموزی خودم پوزش می طلبم (خداییش تا حالا دختر به این مودبی دیده بودین؟)

درضمن کلیه این روش ها تضمینی بوده و در صورت جواب نگرفتن و نمردن، اینجانب شخصا مسئولیت قتل شما رو به عهده خواهم گرفت و شما را مخلص (کسی که خلاص می شود) خواهم کرد .

* یکی از روش های قدیمی اینه که خودکش به داخل گلدون میره و از اطرافیان عاجزانه درخواست میکنه که بهش آب ندن !

اما با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و هزار تا کوفت و زهرمار، جدیدترین روش خودکشی ِ آبی، نوشیدن یک جرعه آب از منطقه یافت آباد تهران می باشد

در این روش نیترات مخ شما زِرتی بالا می رود و شما اصطلاحا سکته نیتراتی خواهید کرد. (باور بفرمایید این روش کاملا بدون درد خواهد بود)

* کارشناسان معتقدند گذاشتن سه لاخ از سبزی های آلوده ( که قربونش برم تو کل ایران به راحتی در دسترس شماس ) در زیرِ زبون شما می تونه شما رو سه سوته از پا دربیاره .

واسه همینه که اکثر آدمای تروریست همیشه چند لاخ شوید و گشنیز توی جیب خودشون دارن .

* اگر هنوز صد درصد تصمیم خودتونو نگرفتین و مردد به خودکشی هستین به شما پیشنهاد میکنم ازعرض یکی از بزرگراه های تهران عبور کنید چون زنده موندن شما در این حالت ۵٠ ، ۵٠ می باشد و به شانستون بستگی داره .

* بعضی ازخودکش ها متمایلن یک مرگ فرهنگی داشته باشن . به این دسته ازافراد توصیه می کنم دریک موسسه فرهنگی مستخدم بشن و با حقوق قراردادی زندگی کنن و مرگ تدریجی ِ یک رویای ِ  خودشون رو به نظاره بشینن.

* فراموش نکنید یکی از راه هایی می تونه منجر به مرگ شما بشه حرص خوردن برای ادبیاتِ متفاوتِ برخی مسئولانه،

پس دائم ادبیات متفاوت بشنوید و آی حرص بخورین، ‌آی حرص بخورین.

* البته به یاد داشته باشین که آسانترین راه خودکشی اینه که وقتی همه خوابن وارد اتاق خوابتون بشید و در رو از پشت قفل کنید،‌ وصیت نامه تونو بنویسید، ‌برق ها رو خاموش کنید، ‌روی صندلی بشینید، ‌نفس عمیقی بکشید و برنامه های مزخرف سیما خانوم ِحاج ضرغام رو تماشا کنید .

به امید مرگ آسان شما ...

.

چند سال بعد...

لطفن به این پست هم یه سری بزنین لبخند خودکشی!